sge_grupa_logo_white

Energia wiatrowa

Wspieramy cały proces inwestycji - od projektu do efektu.

Wspieramy cały proces

Spółka Wind Grupa SGE – monitoruje cały proces wdrożenia farmy fotowoltaicznej na Twojej inwestycji. O nic nie musisz się martwić.

Ocena możliwości inwestycyjnych

Nasi inżynierowie posiadają ponad 20-letnie doświadczenie w technologii energetyki wiatrowej na lądzie i morzu oraz w realizacji projektów. Korzystamy również z pełnego dostępu do globalnej infrastruktury GoldenPeaks Capital Energy (GPCE), co pozwala nam działać w dowolnym miejscu na świecie.

Potencjał energii wiatrowej

Jesteśmy gotowi do reagowania na wymagania branży energii odnawialnej zgodnie z wymaganiami popytu. Obecnie koncentrujemy się zarówno na energii wiatrowej, jak i słonecznej, mając na uwadze wykorzystanie systemów hybrydowych, o ile pozwala na to technologia i możliwości.

Korzyści wykorzystania energii wiatrowej

Energia wiatrowa jest trudna do wykorzystania i początkowo kapitałochłonna, ale ma wiele zalet, które uzupełniają energię słoneczną jako krytyczny nośnik energii w dekarbonizującym świecie. Jego rola w panteonie energii odnawialnej jest kluczowa, a wraz z szybkim rozwojem technologii magazynowania energii i równoważenia sieci, jego przyszła instalacja ma się szybko rozwijać. Mamy ogromne doświadczenie w tym sektorze, a zakup technologii jest szczególnie ważny w biznesie, w którym sprzęt i niezawodność mogą zadecydować o inicjatywie. Geologia, środowisko i pogoda oraz zmienne inżynierii lotniczej i elektrycznej wymagają wieloletniego doświadczenia w optymalizacji instalacji i uzyskiwaniu najlepszych wyników.

Wind SGE

Realizacją projektów związanych z wykorzystaniem energii wiatrowej zajmuje się spółka  Wind SGE. Wspieramy naszych klientów przy zakupie komponentów instalacji farmy wiatrowej oraz w wyborze firm wykonawczych – współpracujemy w tym zakresie ze sprawdzoną na rynku firmą UNIPER.

Ilość zrealizowanych inwestycji i będących w trakcie realizacji mówi sama za siebie